Зручність

Доступне подання заголовку

Цей сайт був тестований рядом браузерів і програмним забезпеченням для відображення на екрані.

Moodle використовують семантичні значки, щоб допомогти користувачам програми відображення на екрані серед інших —для заголовків сайту, сторінки і блоку використовують <h1>, <h2>, навігаційні блоки записуються <ul> і так далі.

Moodle за згодою World Wide Web Consortium's [Web Content Accessibility Guidelines 1.0] 1-шого рівня, більшість 2-гого [about Double-A conformance] і трохи 3-го. Через ці директиви ми прагнемо with local laws regarding access to those with disabilities. Ми зараз працюємо, щоб покращити доступність і зручність Moodle. At present there are still some tables used for layout, but in general presentation (using style sheets) is separated from content.

Ми вітаємо коментарі, будь-якого змісту. Будь-ласка: [напишіть лист адміністратору].

Ключі доступу

Зараз ми не надаємо ключі доступу, але ми плануємо їх для майбутньої редакції Moodle.

Зноски

Є зноски перед кожною стороною блоку, що дає можливість користувачу програми відображення на екрані пропускати блок. Зазначемо, що зноски приховані від графічних браузерів.

Багато зносок є заголовками, що описують зноску набагато детальніше, за винятком тексту зноски, що повністю описує мету (як, наприклад, заголовок статті). Якщо зноска має ключ доступу, це буде вказано в заголовку зноски.

При можливості, зноски пишуться так, щоб мати сенс поза контекстом. Не має javascript псевдо-зносок.

Зображення

Всі зображення мають властивість високої частоти, щоб забезпечити заміну тексту, яка зберігається; зображення, які є виключно декоративними мають властивість: нуль високої частоти. Зображення, такі як карти, що подають складну інформацію мають longdesc властивість, яка пов'язує їх з текстовим змістом зображення.

Стандарти

Цей сайт був створений за використання XHTML для позначень і використовуючи CSS для презентацій.

Validate HTML | Section 508 Check | WCAG 1 (2,3) Check

Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English

Moodle by SMCAE