Мета-курс

Якщо ви встановите значення цього параметра Так, то даний курс буде не звичайним курсом, а мета-курсом.

Звичайний курс відрізняється від мета-курсу тим, що на нього запис студентів здійснюється на рівні прізвищ, (тобто для кожного студента індивідуально). На мета-курс окремі студенти не записуються. Замість прізвищ студентів у списку слухачів мета-курсу фігурують назви звичайних курсів. Це означає, що слухачами мета-курсу стають всі студенти, записані на вивчення вказаних звичайних курсів.

На нашому сайті спеціально створені звичайні курси, назви яких співпадають з назвами академічних груп. Є також курси, слухачами яких є певні групи викладачів і співробітників. Якщо ви оголосите свій курс мета-курсом, то список осіб, яким дозволено його відвідувати, ви формуватимете не з окремих прізвищ, а з назв студентських груп чи певних груп викладачів і співробітників.

Для своєї зручності, в будь-якому курсі (і в звичайному, і в мета-курсі) викладач може ділити список студентів на групи чи підгрупи. Цей поділ може здійснюватись довільним чином, за будь-якими ознаками, і він ніяк не пов'язаний зі способом запису студентів на курс. Отже, при додаванні до свого мета-курсу слухачів звичайного курсу (навіть якщо у ньому зібрані студенти однієї академічної групи), у вашому курсі ця група автоматично не створиться. Якщо ви не хочете працювати з одним спільним списком прізвищ, вам треба самому створити в своєму курсі такі групи. Краще це робити зразу після додавання кожної групи студентів, поки їхні прізвища не встигли перемішатися з прізвищами студентів інших академічних груп. Поділ студентів на групи здійснюється за допомогою посилання Групи в блоці Керування.

Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English

Moodle by SMCAE