Ролі

Роль - це набір прав та можливостей, визначених для всієї системи, які доступні призначеним користувачам у визначеному контексті.

Наприклад, ви можете мати роль, яка називається Викладач (або Вчитель), створену для дозволу вчителям робити певні речі (що не можуть робити інші). Ця роль створюється один раз, і в подальшому ви можете призначати на неї певних користувачів курсу, які будуть його вести. Ви також можете призначити користувачу роль для певної категорії курсів, тоді він буде Вчителем для всіх курсів цієї категорії. Або ж призначити йому роль тільки на окремому форумі, надавши в його межах права викладача.

Роль повинна мати свою назву. Якщо вам потрібно назвати роль для багатомовного сату, ви може те використати синтаксис багатомовності, наприклад

  <span lang="en">Teacher</span> 
  <span lang="uk">Вчитель</span> 
  
Щоб все працювало правильно, переконайтеся, що ви виставили правильні налаштування для відповідного фільтру.

Коротка назва є важливою для інших частин в Moodle, де може використовуватися ця роль (наприклад, коли ви завантажуєте користувачів з файлу або використовуєте гуртове зарахування на курс).

Опис - це звичайне пояснення призначення ролі виражене в довільній формі, так щоб кожен міг зрозуміти, для чого ця роль.

Дивіться також Контексти, Права, Призначення ролей та Уточнення.

Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English

Moodle by SMCAE