Перехід за посиланнями

Кожна відповідь (для питання) або опис (для сторінки вітвлення) має посилання переходу. Після вибору відповіді, студенту показується коментар на цю відповідь, після чого здійснюється перехід на сторінку, на яку вказує посилання.

Посилання може бути відносним чи абсолютним. Відносні посилання - це посилання на Дану сторінку або на Наступну сторінку.

Дана сторінка - засіб, який дозволяє переглянути студентові поточну сторінку знову.

Наступна сторінка - показує сторінку, яка йде за поточною по логиці розташування сторінок.

Абсолютне посилання визначає сторінку за вибраним заголовком сторінки.

Зауважемо, що відносне посилання на наступну сторінку може відображати різні сторінки після їх переміщення. Тоді як посилання, котре використовує заголовки сторінок, завжди відображає одну й ту ж саму сторінку, навіть після того, як вона буде переміщена.

Спеціальні переходи

Непереглянуті сторінки питань у Вітці - перехід даного типу відображає випадковим чином обрані непереглянуті сторінки (студентом у поточній спробі) від даной вітки таблиці до кінця практикуму або до кінця наступної вітки.

Випадкове питання з вітки - здійснює перехід до випадково обраного питання між поточною віткою таблиці та кінцем практикуму або кінцем наступної вітки. Якщо студент бачив дане питання і спроб у нього більш ніж одна, у нього є шанс заробити бал(и) за це питання. Якщо спроба тільки одна, то питання пропускається и відображається інше, обране випадковим чином.

Випадкова вітка таблиці

- здійснює перехід до випадкової вітки таблиці між поточною таблицею та кінцем практикуму або кінцем наступної вітки.

Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English

Moodle by SMCAE