ФОРМА ПРЕДСТАВЛЕННЯ

Модуль підтримує наступні форми представлення контрольної роботи студентом викладачу-наставнику на оцінювання:

Відповідь - поза сайтом - цей тип завдання припускає, що студент відповідає на запитання поза сайтом. Студенти бачать текст завдання, але не можуть у відповідь на нього закачувати файли на сервер. Вчителі можуть оцінювати роботу студентів, і студенти можуть бачити оцінки результатів.

Відповідь - текстом - цей тип завдання дозволяє студентам відразу на сайті ввести текстову відповідь використовуючи вбудований редактор.

Відповідь - одним файлом - цей тип завдань дозволяє студентам завантажити на сервер відповідь у вигляді одного будь-якого файлу. Це може бути текстовий документ, картинка, zip-архів, або іншого типу, залежно від завдання. Вчителі можуть ставити оцінки за відповіді.

Відповідь - у декілька файлів - цей тип завдань дозволяє студентам завантажити на сервер декілька файлів у якості відповіді на завдання. Підтримується чорновий варіант, при якому студент може видалити раніше завантажений файл та записати новий. Також студент може додати текстовий коментар до своєї відповіді (як у відповіді текстом).

Відповідь - одним файлом

Цей режим визначає можливість студента відправляти у якості відповіді який-небудь файл. Наприклад, картинку, документ Word, архів, або що-небудь інше.


Відповідь - поза сайтом

Даний режим користний, коли завдання повинно бути виконано поза системою.

Наприклад, де-небудь в мережі або особисто з викладачем. Студенти можуть читати пояснення до завдання, але не можуть надсилати тексти або файли у відповідь.

Викладач же, як і в інших видах, може написати свій відгук і поставити оцінку.


Відповідь - текстом

Цей режим визначає можливість студента дати відповідь онлайн. Студент може редагувати текст відповіді, використовуючи звичайні засоби редагування (як на форумі).

Викладач може написати відгук на відповідб студента та поставити оцінку. Свій відгук викладач може писати, взявши за основу відповідь, яка була зроблена студентом, тобто вносити в неї зміни, коментувати і т.п. При цьому викладач не повинен забувати виділяти свої коментарі хочаб іншим кольором.

Для тих, хто знайомий з попередніми версіями moodle, скажемо, що цей режим роботи схожий на використання робочого зошита.


Відповідь - у кілька файлів

Цей режим дозволяє користувачам завантажувати один або кілька файлів у різних форматах. Це можуть бути документи Word, картинки, зтиснуті частини сайту, або інше.

Це також дозволяє завантажувати декілька файлів на відповідь. Файли також можуть бути завантажені до здачі студентами роботи, як майбутнє завдання.

Учасники також можуть переглянути коментарі до завдання, процес обробітку або іншу текстову інформацію.

Вибір цього типу заставляє вручну фіналізувати роботу. Ви можете повернутися до перегляду статусу в будь-який момент, незакінчені завдання позначені як Чорновик. Ви можете повернутися до неоціненого моменту для зміни чорнового статусу.


Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English

Moodle by SMCAE