ЕКСПОРТ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ КАТЕГОРІЇ

Ця функція дозволяє виконувати експорт тестових завдань з обраної категорії то текстового файлу.

Зверніть увагу, що при експортуванні деяка інформація може бути загублена. Це пов'язане з тим, що формати експорту, які використовуються, не підтримують усі можливості тестової системи МООДОС. Деякі завдання не можуть бути експортовані зовсім. Є проблеми також з правильним експортуванням символів кирилиці. Тому, перед використанням експорту для перенесення тестових завдань, протестуйте можливості того чи іншого формату експорту.

Система МООДОС підтримує наступні формати:

GIFT-формат

  GIFT - формат - простий формат розмітки елементів тестового завдання у текстовому файлі. Цей формат дає змогу імпортувати тестові завдання Вибору з множини, Вибору вірно - не вірно, Короткої відповіді, Вибору відповідності, Числової відповіді, а також Вкладеної відповіді. Причому у одному файлі можуть бути розміщені тестові завдання усіх типів одразу.

  Детальніше...

Moodle XML формат

  Це стандартний формат переносу даних системи МООДОС. Він базується на використанні мови розмітки XML. Файл експорту типу *.xml може бути використаний для імпорту тестових завдань у другий розділ, або у другу дисципліну, а також у любому процесі XSLT перетворення.

IMS QTI 2.0 формат

  Експорт у форматі стандарту IMS QTI (версія 2.0). Зверніть увагу, кожне тестове завдання буде конвертоване у окремий файл, а файли усіх тестових завдань будуть зібрані у одному 'zip' файлі.

  Детальніше на сайті IMS

XHTML-формат

  За допомогою цього формату створюється одна HTML-сторінка, де кожне завдання буде розміщена у своєму <div> тезі. Для використання такої сторінки, треба зредагувати тегі <form>, <body> щоб забезпечити виконання бажаних дій (наприклад, 'mailto').

Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English

Moodle by SMCAE