СТВОРЕННЯ ЗАВДАННЯ ВИБОРУ ВІДПОВІДНОСТІ

У завданні цього типу на задану тему створюється множина питань і множина правильних відповідей на ці питання. При тестуванні для кожного питання треба обрати із списку відповідну правильну відповідь.

Для створення завдання цього типу треба у формі Редагувати завдання вибору відповідності обрати розділ, до якого буде належати завдання, і заповнити наступні її поля:

  • Назва завдання - стисла інформація, за допомогою якої можна зробити вибір завдання для створення відповідного тесту. Назва завдання буде показуватись у переліку завдань обраного розділу.
  • Зміст завдання - однозначно сформульоване завдання (питання), яке повинен виконати студент при тестуванні і яке відповідає меті тестування.
  • Зображення для показу - обрати зображення, яке треба показувати у завданні. Зображення повинно бути завантажено на сайт до створення завдання.
  • Штрафні бали - кількісна характеристика штрафу, який буде нараховуватися при обранні студентом неправильного варіанту відповіді.
  • Зміст завдання 1..10 - кожен варіант складається із змісту питання варіанту і правильної відповіді на це питання. Максимальне число варіантів дорівнює десяти. Треба заповнити не менше трьох варіантів відповідей. Порожні поля варіантів відповідей враховуватись у завданні не будуть.

Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English

Moodle by SMCAE