СТВОРЕННЯ ВИПАДКОВОГО ЗАВДАННЯ КОРОТКОЇ ВІДПОВІДІ

Цей тип завдання по формі його показу студенту подібний завданню на вибір відповідності. Він базується на завданнях короткої відповіді, які створені у конкретному розділі бази тестових завдань. При тестуванні студенту буде показана певна кількість завдань з короткою відповіддю і напроти кожного завдання перемішаний перелік правильних відповідей до них. Студенту потрібно поставити у відповідність завдання і правильні відповіді.

До створення завдання цього типу треба обрати розділ бази даних тестових завдань, після чого у формі Редагування випадкового завдання короткої відповіді заповнити наступні її поля:

  • Назва завдання - стисла інформація, за допомогою якої можна зробити вибір завдання для створення відповідного тесту. Назва завдання буде показуватись у переліку завдань обраного розділу.
  • Вступ - вступна частина до відповідей на випадкові завдання короткої відповіді.
  • Штрафні бали - кількісна характеристика штрафу, який буде нараховуватися при неправильній відповіді студента.
  • Число випадкових завдань короткої відповіді - число випадкових завдань короткої відповіді, які будуть показуватись студенту при тестуванні.

Зверніть увагу! До створення цього завдання потрібно створити не менше трьох завдань з короткою відповіддю. Завдання з короткою відповіддю повинні мати тільки один варіант відповіді.

Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English

Moodle by SMCAE