Налаштування вікна

Ці параметри можуть бути приховані / показані, натиснувши кнопку Сховати додаткове або Показати додаткове.

Як правило, ресурси відображаються в рамці стандартного вікна Moodle з навігаційним меню у верхній частині. Якщо ви хочете, ви можете показати ресурс в окремому вікні без навігації сату.

Однак, якщо ви хочете, щоб ваш ресурс, з'являвся у новому спливаючому вікні виконайте наступні дії:

 1. У Вікно: виберіть пункт "Нове вікно".
 2. Вкажіть варіанти, які ви хочете використовувати.
  Дозволити зміну розмірів вікна?

  Визначення цього пункту, дозволить користувачам змінювати розмір вікна, незалежно від того, які ви визначили. Можливість зміни краще залишати за користувачем, особливо, якщо ви не впевнені, що розмір екрану його монітору буде співпадати з вашим. Тим не менш, іноді ресурс має фіксований розмір і може мати сенс для блокування розмірів вікна.

  Показувати смугу прокрутки?

  Цей пункт дозволить користувачам мати смуги прокрутки вікна, щоб побачити повністю ваш ресурс. Якщо цей пункт не вибрати, користувачі будуть бачити лише те, що вписується у визначені розміри вікна і не будуть мати можливість прокрутки вікна, щоб побачити іншу частину ресурсу.

  Показати посилання директорії?

  Це дасть змогу користувачам бачити їх каталог посилань у цьому вікні. Це може мати різні назви в залежності від браузера, що також відоме як панель закладок (в IE) або "Закладки" (в Mozilla / Firefox).

  Показати адресний рядок?

  Ви хочете, щоб ваші користувачі бачити URL (веб-адресу) цього ресурсу? Якщо так, то залиште цей варіант визначеним. В іншому випадку, розташування ресурсів буде приховано.

  Показати меню?

  Щоб дозволити користувачам мати доступ до меню в цьому вікні, залиште цей пункт визначеним. Як правило, це корисно, але для деяких графічної презентації виглядає краще без меню.

  Показати панель інструментів?

  Показ панелі полегшує користувачам переміщення Назад / Вперед, На Домашню сторінку та Оновлення.

  Показувати рядок стану?

  Показується Рядок Стану, що дозволяє людям контролювати інформацію браузера, наприклад, скільки ресурсів було завантажено, або яка безпека інформації.

 3. Визначити розмір нового вікна.

  Багато людей все ще використовують середню роздільну здатність екрану 800x600. У більшості випадків буде краще, якщо ви спочатку встановите розмір вікна трохи менше.

  Якщо залишити ці поля порожніми, то в нове спливаюче вікно буде точно такого ж розміру, як вікно з якого воно викликане.

Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English

Moodle by SMCAE